Kodu > Meie kohta

Sissejuhatus

Ningbo Chengtao Plastic Factory (NBCTP) on professionaalne tootja väljas tooteid ja muude OEM süsti. Meie esindus asub Ningbo ja Shanghai piirkonnas, mis on saanud suurepäraseid transpordivõrgu Shipping üle maailma osad. Meil on oma spetsialiseeritud ekspordi väliskaubanduse ettevõtted-Ningbo Suntour Imp.andamp; Exp. Ltd

Alates 2009, oleme spetsialiseerunud tootmise ja eksportivate erinevaid väljas toote ja OEM süsti ja kauplemise erinevate täppis osi teha kõrge kvaliteediga tootjatelt. Aastaid, meil on teinud tihedat koostööd meie tootjad, mis teevad meist paljude osade väga konkurentsivõimeline.

Meie insenerid, sealhulgas tehnikainseneri ja kvaliteedikontrolli insener-konstruktor, on sügavalt kvalifitseeritud, mis tagavad meile pakkuda teile kvaliteetseid tooteid ja lahendusi kogemused-parima hinnaga saadaval.

NBCTP on tugev ja stabiilne rahaline fond saanud, nii, et meie eesmärk on pikaajaline koostöösuhe ja ühise arengu.


Toote tutvustus:

Käibel on kaks seeriat meie tootevalikut, väljas toote ja OEM süsti. Selle seeria kuiva kotid, vesikonnas, veekindel kott, vihm barrel, täispuhutav padi, täispuhutavad air diivanvoodi ja teised; OEM süstimist, sealhulgas liiki plastist tarvikud, masinad, mööbel, valgustus tööstusele, elektrilised osad ja teised tööstuses. Kõik meie tooted eksporditakse Euroopasse, Ameerikasse, Lähis-Ida, Jaapan, Austraalia ja teiste piirkondade ja on väga hea tagasiside. Saadaval materjalid on terylene, nailon, tent, ABS, PA (PA6.6), PE, PET, POM, PP, PU, PVC, TPE jne.


Varustus:

12sets 10-1000g l külas süsti masinaid; 18sets õmblusmasinad; 14 nähakse sagedamini masinad ja nii edasi.


Teenus:

Meil on professionaalne kaubandusettevõtet, Ningbo Suntour Imp. andamp; Exp. Co., oskavad tegeleb igat liiki toote müük ja müügijärgne teenindus. Meie tehas on väga suur tootlikkus. Nii suudame hoida oma klientidega pikaajaline koostöö.