Kodu > Teadmised > Sisu

Vee kott väljaspool vee ja pesemine kaks probleemi

Aafrika savann ega Lõuna-Ameerika džunglisse, või lihtne pere camping, piisava joogivee on oluline. Siiski puhas vesi mööda, võib ju võtta, on piiratud, Telkimisel entusiastid on mures, kui võimalik kohapeal saada joogivett, mis on suurepärane. Hiljuti, kaasaskantav veepuhasti tuntud ettevõtteid maailmas, Šveits Katadyn Conditand nr 39, te uue baasi CampPro10L (camp vee gaasipesuseadme) võib olla võimalik teid aidata.


Base Camp vee gaasipesuseadme CampPro10L võitis hiljuti maailma kuulsa Sport kaupade näitus ISPO väljas 2015/2016 väljas toodete Gold Award. Sellega ei vaja kasutajad probleeme veepump, vaid kolm sammu: täida, hang, juua, saate turvaliselt väljas puhta joogivee.


See ootab on mõõt 27x15x7cm, kaal umbes 350g lihtne vee kotid. Kuid oma tuum on hiljuti väljatöötatud ultra FlowTM Katadyn firma filtri elemendid, kulu kuni 2 liitrit minutis, saate filtreerida tõhusalt bakterite, lisandite ja setted. Üks quick release klapi hõlbustada kasutajatel kiiresti kasutusele võtta tassi vett, vee pudelid ja muu varustus vesi.


Kui kasutaja on laagris valmistada õhtusöök, või lõpetada ja puhata või Moon Base Camp ripub puu, vaadates vee raskuse mõjul kotid, tõhusa filtreerimise läbi 0,2 mikroni klaasist kiu ilma igasuguse füüsilise pingutuseta, kasutaja alati abil puhas väljas vesi.