Kodu > Teadmised > Sisu

Moutaineering nõuandeid

Feb 06, 2018

Mägironimine on eluohtlik sport, mis tuleb võtta tõsiselt. Kui soovite ohutult ronida lumiste mägede, leida õige juhend ei piisa, kuid nõuab ka ise ronija on teatud kvaliteedi. Võlu ja ohu ronida kõik peituvad üksikasjad. Hooletuse või õnnelik juhus, kõik tähendab katastroofi. Elu on ise, mentaliteet on väga oluline. Lisaks kliimamuutuse, protsessi eri aastaaegadel vahe peaks ka täielikuks mõistmiseks ja ennustada.


1, enne ronimist mägedes, vaja on piisav vabaõhutegevus kogemus selles vajadust lahendada erinevaid elu detaile liikumise kohaneda. Esialgne arusaam on vajalikud inimorganismi kõrgmäestiku kohaneda. Tuttav ronimiseks, sealhulgas rõivad, kes, telkimine seadmed, kaitsevarustus, abivahendid vajalikud seadmed. Meelerahu, ükskõik kui suur te ronida, siis tuleb ohutu tagasi maapinnale.


2 esimene ronida mägedes, peamiselt kõrgmägede ronida kogemusi hankida. Soovitus: Vältige ronimine peaks üle 6500 meetri kõrgusel merepinnast. Vältida, ronida mägedes, millega nõutakse tehniliste nõuete. Vaatab asjakohaste mäe tipp ametliku aruande lugeda ronida, mitte teistele põhineb intuitiivselt hinnata. Tasub seda teha läbi ametlik äri mägironimine, otsin mountain teenus, mille heast küljest.


3 määramisel sobiva mägi, otsin kvalifitseeritud mägironimine teenuste samal ajal ka pead Loe täpsemalt erinevate mägedes, sealhulgas võimalikest ohtudest: mountain haigus, halb ilm, tugev päikesepaiste, lume ja jää teele. Samal ajal inimesed, kes teavad nende põhilised füüsilisest seisundist ja on haigusi nagu südame, aju, veresoonte ja kopsude tuleks lähe kõrge mägi. Tervetel inimestel vaja ka füüsilise ettevalmistuse ette.


Esimesed kolm näpunäiteid, vastavalt 4, proovige olla esimene premier alpine ronimist all turvalisuse eeldus. Pärast mägedesse, peab kõigepealt tegema hea alpine kohandamine, on soovitatav osta shiatsu oximeter, kui vere hapniku alla 70, me peaks koostama järgmise tühistamine. Pärast kohandamist, järgige suunata korraldus ja järk-järgult ronida. Halva ilma korral me kohe lõpetama.


5, just alustanud, ronida mägedes, vältida "Romantism" ja "utilitarism"! Mägironimine võlu ja oht on andmeid - Lumipeitteinen mägedes, piss põhjustada surma, hõõruda päikesekaitsetoodete unustada ja huulepulk on õnnetuse...  Kas ronida või mitte, on eriti oluline teada esimene ronida kas kaup sobib kasutamiseks sport. Seejärel otsustada, kas lõpetada või seda tugevdada.


Ühesõnaga, mägironimine on eluohtlik sport ja tuleb võtta tõsiselt. Kas mäletad kaks punkti: 1: kunagi põlgavad iga üks mägi; 2: kõike enne valmis.