Kodu > Teadmised > Sisu

Opportunites on eelistatud

Jan 14, 2017

Ise sõidu vabaduse, paljud teised, kui sõit välja või mängida kaugus, anda täielik hotellituppa võiks olla mures? Või ei tunne sihtkohta ja leida sobivat ööbimiskohta. See mõjutab meie meeleolu.


Nüüd on on auto voodis, kui ülaltoodud probleemi, sa ei uuesti muutuja läks, sõidavad viis eriti on on inimesed autosõidu kaugusel kui väsinud paratamatult asjakohane ülejäänud jätkab road, panna auto avatud teeninduspiirkonnas või ülejäänud kohtades, saate otse täitmine aeroobne, Pu Hou istme Shang, inimesed otse lamades eespool ülejäänud mitu tundi , siis uuesti road, linna ilma mures väsimust sõidu selline olukord tekkis, vaimu paremini ka rohkem mööda saab lõbus.


Voodikoht isesõitev auto, kaasaskantav kokkupandav ruumi tagaistmel ekskursioon auto on teretulnud kõik. Täispuhutav otsetee saab täispuhutavad käsitsi või elektriline õhupump täispuhutavad pump, täites pärast tagumise istme peal aeroobne, täiskasvanutel ja lastel kasutada, mugav, lihtne, helde, inimest koheselt tunda kodus, tunne nagu kodus soe kevad.


Auto voodit kasutada keskkonnasõbralik PVC materjal, flokeeritud kangast, täispuhutavad suu-täites sisselaske disain täiuslik kombinatsioon mõistliku suurusega ja keha suurus, kuna voodi kodus, kui perega minna vahemaa mängida, puhkeaeg ja pingutust parem muretse!