Kodu > Uudised > Sisu

Hea veekindel kangas mis

Jan 14, 2017

Otsustades nimi andquot; waterproofandquot; nagu nimigi ütleb, on veekindel kott. Kuid tegelikult tõsi, veekindlad kotid, just lihtne veekindel mõju.


Lihtsalt mõtle, kui palju Alice läbi mängida, mitte ainult kohtades nagu Sanya või island on vesi, läbi mägede ja puud, üleöö mägedes on muutunud normiks; mägede ületamisel DAWDLE või puu haru kriimustuste, veekindel ja kulumiskindlus, rub vastupanu, Lisaks on ka väga oluline.


Nüüd veekindel kotid turul, Viimane on TPÜ materjali kasutatakse, mitte ainult hüdroisolatsiooni mõju kui tavalised materjalid, kulumiskindel, kriimustuskindel kaitsev mõju on ka väga hea. Kõige levinumad pakett on koobas pakendid; ekspeditsioonid auku, kui pakett ei kulu, katki minna, ja uurida, milline meeleolu proovida kuidas lasta lahti kotti ära.


Niinimetatud veekindel kangas, üldiselt on kanga pinna töötlemine, veekindel esindaja või kanga pind kaetud plastikust, kaetud PU ja PVC, polümeerikattega kaetud PA, Hou, muudab kangas on Veekindel kombinesoon ja veekindel tomati grammi särgid, veekindel turismi riided ja vihmavari lapiga ja telgi riie, ja lapiga kotid ja koti riie, müts lapiga ja saun nööri saab ja auto seab , ja kaupade katta riidega,, nii müügi aasta konverteerimise.