Kodu > Uudised > Sisu

Täispuhutav diivanvoodi Osta teadmiste ja hoolduse meetodeid

Sep 04, 2017

Täispuhutav diivanvoodi on üldjuhul tavaline täispuhutav toode PVC toormaterjalina surve all, nii et gaas satub diivani. See on ka väljaspool traditsioonilist mööblit tülikas, sise-ja välistingimustes saab paigutada tasuta. Pärast väikese õhu kogust on kollektsioon väga mugav, nii trendikas ja mugav. Täna värvikas, kristallselge, kummaline kuju, unikaalse täispuhutava diivani modelleerimine, mida tänapäevane pere on tervitanud.

Osta teadmisi

Valik peab järgima harmoonia põhimõtte dekoratiivse stiili omanikke, pöörama tähelepanu mugavusele, mugavusele, paindlikkusele ja ruumi kokkuhoiule, vastupidavaks ja kerge hoolduseks ning muudeks kasutustingimusteks.

1, mugav ja mugav. Peab olema õiges mõõtkavas, mõistlikus struktuuris ja suurepärases materjalis, selle kuju peab vastama erinevatele inimese funktsioonidele, et tekitada mugavat tunnet, mis on seotud istekohtade, lauad, voodikohtade, õhtusöökide jms inimtegevusega ja ladustamis mööbel Tuleb kooskõlas inimese ulatusega, aitavad säästa energiat, lõõgastuda emotsioone, kaotada väsimus, parandada tervist. Samal ajal tuleb keskenduda modelleerimisele, värvidele ja muudele visuaalsetele teguritele, et vastata psühholoogilisele mugavusele.

2, paindlik ja säästev ruum. Paindlikkus tähendab mitmesuguste kodumasinate kasutamist, nagu näiteks kahesuguse kasutusega diivanide ja mööbli kasutamine jne, mis ei saa mitte ainult vähendada mööbli hulka, vaid ka elamispinda, kasuta ka kokkuklapitavat, diivanit, kasutage täies ulatuses vertikaalset ruumi, vähendage lennukiga hõivatud ala, et lennukit päästa, täielikult ära kasutada ruumi eesmärki.

3, vastupidav ja kerge hooldada. Vastupidavus sisaldab kahte tähendust, üks viitab pikaajalisele kasutusväärtusele, teine viitab vormi välimusele, värvipikendus võib märkimisväärse aja jooksul olla elimineerimata.

Kollokatsioonimeetod

1, värvi valik. Kui sein ja maa on ettepaneku valge joon, siis vali ka võrdlus võrdlemiseks. Aga kui pikaajaline valik heledat ja mitte määrdunud. Nii võite kaaluda mõnda neutraalset värvi, nagu hall, pruun, punane jne.

Saate valida ka puuviljaveini, sel aastal tundub väga populaarne viljavärv, nagu roosa, ereroheline ja oranž, kollane ka hea valik.

2, valiku suurus. Võib põhineda korteri suurusel ja individuaalsetel vajadustel valida üks täispuhutav diivan, topelt täispuhutav diivan ja kolm täispuhutavat diivanit. Kui magamistoas väikestes üksustes on soovitatav täispuhutav diivan või topelt täispuhutav diivan, siis saab elutuppa kasutada kolme täispuhutavat diivanit.

Hooldus

1, täispuhutavad tooted täispuhutavad mahutavus 8, mida saab pumbatud üle purskkahjust põhjustatud ei saa parandada, palun täitke osa talve gaasi, palun andke suvel kuumutamiseks gaasi, et säilitada oma parima seisukorra. Asetage padi, kui rusikas pehmendab nelja külge, nii et see aeglaselt, ärge äkki, vägivaldne kaalu.

2, ärge seiske diivanil või istuge käetugi taga seljas. Ärge lubage oma diivanit kõrgel temperatuuril ega pühkida. Ärge laske oma väiksetel lemmikloomakeeltel ronida diivanilt. Olge ettevaatlik, et vältida teravat konksu (laste mänguasjad, rõngad, riided jne). Ärge niiske täitematerjali, kui mitte juhuslikult, kiiresti ventilaatori või fööniga (madal temperatuur) kuiv.

3, diivanipadi regulaarselt kuivatama, et vältida niiskust või hallitust.