Kodu > Uudised > Sisu

Täispuhutav diivanvoodi puhastus- ja hooldusvahendid

Nov 06, 2017

Täispuhutav diivan täispuhutav voodi, nagu täispuhutavad seal rohkem Pro pilku, laiade rahvahulkade nendes kodudes ja muud kodus ei ole sama, puhastus ja hooldus, kuidas ei ole sama, täispuhutavad diivanvoodi let's näha, kuidas need täispuhutavad kodu puhastus- ja hooldusvahendid, pikendada nende kasutusiga

Puhastage regulaarselt kangast pehme harja pea või tolmuimeja abil. Nii see pikendab selle tööiga ja oleks lihtsam puhastada ja hooldada. Täispuhutav diivanvoodi Ärge pühkige määrdunud koht raske, muidu plekk laiendama.

1, tindi plekid: soe glütseriin niisutavad, jätke 10 minutit ja seejärel kasutage vedel pesuaine ravi ja kerge harja koos märg veega loputada kiiresti kuiv.

2, kingade puhastamise: esimene vedela Parafiini hooldus ja puhastus käsn ja Keemiline puhastus agent.

3 piima värvub: puhta pehme lapiga kuiv, puhas vesi mikro-pühi, täispuhutavad diivanvoodi pesuvahendi lahuses lisada pärast mõne minuti pärast Keemiline puhastus agent puhas äraveo kuiv, Keemiline glütseriin, väike kogus lõpuks pehme lapiga kasta vähe immutatud lapiga.

4, rasva (sealhulgas nafta): Keemiline puhastus agent korduvalt kerge vedel pesuaine õline koht: kui ikka on plekk mikro-niisutavad vedel pesuaine ja vee segu ravi kasutamise, täispuhutavad diivanvoodi Ärge unustage kasutada puhta lapiga ja lõpuks koos vesi niisutavad, lapiga puhastamine.

1, diivan seista või istuda taga tagasi. Ära lase oma diivanil soojuse või päikese sära. Ära lase oma väike lemmikloomade küünis või ronida diivan. Palun olla ettevaatlik, et vältida teravaid vahend konksu niit (laste mänguasjad, sõrmused, riided jne) välja. Märg on täidetud, kui mitte hoolikalt, täispuhutavad diivanvoodi fänn või föön kiiresti Keemiline (madalal temperatuuril) löök.

2 täispuhutavad mõõdukas. Liiga vähe ja liiga täis pumbatud, ei soodusta täispuhutav voodi, täispuhutavad diivan hooldus ja kasutamine. Sest inimese keha istub täispuhutav voodi, täispuhutavad diivan hakkab tootma surve, surve suureneb materjali rõhu ja impulss, see ei ole kasulik täispuhutavad diivanvoodi pikendab täispuhutav voodi kasutamise tähtaeg; täidetud liiga vähe, kasutamise mõju ei ole hea. Inflatsioon piisavalt saab käsi-tunne. Uus esimene täispuhutavad (või kuuma suve kui ka täispuhutavad) ainult diivan maapinnale põhilised tekstuur kaovad; tundub natuke pehme puudutada seda, täispuhutavad diivanvoodi kuid istudes või lamades ei saa keskel. Kui te ei tunne piisavalt, saad natuke rohkem gaasi. Täispuhutav tarned pärast tavakasutuse puhul olema sama rehv, looduslik "gaasi lekke", vaja täita regulaarselt vähe õhku, umbes 10 päeva või nii gaas täita. Mäleta täispuhutav voodi täispuhutavad (tavaliselt 90% täis või nii). Täispuhutav diivanvoodi liiga täis voodi on lihtne kahju, liiga pehme inimeste une keha peal ei ole hea! Täispuhutavad tooted täispuhutavad 80% saab, pumbatud üle põhjustatud lõhkemist ei remondita, talvel palun täitke mõned gaasi täispuhutavad diivanvoodi suvel palun panna mõned gaasi säilitada parimal kujul. Kuna padi pannakse, neli külge padi peaks vajutama, et see aeglaselt läheb, mitte ootamatult ja vägivaldselt.