Kodu > Uudised > Sisu

Täispuhutav diivanvoodi hoiab muutumas

Jun 30, 2017

Täispuhutav diivanvoodi Muutuvate harjumuste ja keskkonnaga inimesed vajavad sageli erinevat tüüpi majapidamistarbeid, näiteks selleks, et hõlbustada mobiilse diivani kasutamist, paljud inimesed on ostnud täispuhutava diivani, täispuhutava diivani koos kolmemõõtmelise voodriga, täispuhutava diivanvoodi Suudab toetada suurt survet. Ja kvaliteet on kergem, kasutajasõbralikum mobiilne, paljud inimesed ei saa aru täispuhutavast diivanist, täispuhutav diivanvoodi, vaatame täispuhutava diivaniga ja täispuhutava diivaniga hoolduse eeliseid ja puudusi.

Täispuhutav diivan on uue põlvkonna diivanitoodete, arvan, et paljud inimesed seda veel ei mõista, siis milline on täispuhutav diivan? Tavaliselt kasutatakse diivanimaterjali jaoks mõeldud plastist õhkvedrust diivanile asetatud diivanile, nii et diivan muutub diivaniliseks kujuks, nagu on sama mis pall. Täispuhutav diivanvoodi Selliste kergete, kergete, heledate värvidega, eriti stiili eelistega on kergekaaluline, tänapäevane elutuba on olulisemaid tooteid.

1. Täispuhutav diivan, mida on kerge teha, vabaneda tülikas siseruumides ja väljas olevatest traditsioonilistest mööblitest, saab paigutada tasuta. Täispuhutav diivan pärast väikse suurusega vabastamist, täispuhutav diivanvoodi kollektsioon on väga mugav, nii trendikas ja mugav.

2. Täispuhutav diivan kujundab unikaalset, värvilist, kristallselget, kummalist kuju, unikaalset lainet, täispuhutavat diivanit, mida tänapäevane pere on tervitanud.

3. täispuhutav sofa väljatõmbeõhu kolmemõõtmeline vooder. See võib põhineda keha erinevate osade survetel, et aktiivselt reguleerida tugijõudu, täispuhutav diivanvoodi. Täispuhutav diivan võib anda teile kõige tervislikuma une kogemuse, täispuhutava reguleeritava pehme ja kõva tasemega diivan täielikult kooskõlas ISPA rahvusvaheliste voodipesu organisatsiooni standarditega.

4. Täispuhutav diivanil on ka hästi välja töötatud sisemise adjektiivi ventilatsioonipaak. Vapper täispuhutav diivan kujundas sisemise materjali ja kangana ventilatsiooniga ventileeritavast hingavast süsteemist, mitte ainult täiesti säilinud õhupadja kuju ja kandevõime, täispuhutav diivanvoodi, vaid ka loobuma traditsioonilisest õhkpadjal hingavusest või ventilatsioonist üles ja alla Niiske, kuum probleem, mängige väga head tervisehäiret.

Kuna täispuhutav diivan on liiga pehme, puudub tugeva tunde, täispuhutav diivanvoodi pikka aega istub, muudab inimesed end väsimatuteks ja hõlpsasti pikka aega deformeerivaks. Täispuhutav diivanvoodi elutoas kui suurt mööbli kasutamist ei ole see kõrge stiil ega piisavalt õhkkonda.

1. Täispuhutavad tooted täispuhutavad mahutavus 8, mis on põhjustatud liigse lõhkamise lõhkemisest, ei saa parandada, palun täitke osa talvegaasist, palun sisestage suvine gaas, et säilitada oma parimad tingimused. Pange padi, kui rusikas pehmendab nelja külge, täispuhutav diivanvoodi nii, et see aeglaselt sisse, täispuhutav diivanvoodi ei äkki, vägivaldne kaal.

2. Ärge seiske diivanil või istudes käetoes, seljatoes. Täispuhutav diivanvoodi Ärge laske oma diivanil kõrgel temperatuuril ega päikest lõhkeda. Ärge laske oma väikseimat lemmiklooma küüniseid ega ronida diivanilt. Olge ettevaatlik, et vältida teravat konksu (laste mänguasjad, rõngad, riided jne). Ärge niiske täitematerjali, kui mitte juhuslikult, ventilaatori või fööniga kiiresti (madal temperatuur) kuiv.