Kodu > Uudised > Sisu

Täispuhutav diivan voodi, mis on hea

Nov 02, 2017

Täispuhutav diivan on üldiselt levinud täispuhutavad toode PVC toorainena ning surve, nii et selle gaasi diivan. See ka lahti traditsioonilise mööbli tülikas, siseruumides ja väljas saab panna tasuta. Nüüd paljud inimesed otsustavad osta täispuhutavad diivan kaunistada oma kodu, siis, täispuhutavad diivan, mis on lihtne kasutada? Me: eelised ja puudused täispuhutavad diivan ja puhastada ja hooldada aspekte analüüsida.

Täispuhutav diivan lihtne kasutada täispuhutav diivan eelised:

① Täispuhutavad diivan lihtne teha, vabaneda traditsiooniline mööbel, raske, sise- ja saab panna tasuta. Täispuhutav diivan tühjenedes pärast väiksust, on väga mugav kaasas kanda, nii trendikas ja mugav.

② Täispuhutavad diivan disaini ainulaadne, värviline, kristallselge, kummaline kuju, unikaalne kuju laisk täispuhutavad diivan juunis trendikas pere.

③ Täispuhutavad diivan heitgaasi palli kolmemõõtmeline liner. See võib põhineda surve aktiivselt toetust reguleerimine, tunda arvestav inimene erinevaid kehaosi. Täispuhutav diivan teile kõige tervislik magada kogemus, täispuhutavad diivan reguleeritav pehme ja raske aste täielikult kooskõlas rahvusvahelise organisatsiooni standarditele allapanu ISPA.

④ Täispuhutavad diivan seal on disainitud sisemiste advektsiooni ventilatsiooni tank. Laisk täispuhutavad diivan mõeldud sisemine kiht kangast ja gaasi vahel advektsiooni ventileeritud hingav süsteem, mitte ainult täielikult ilme säilitamiseks padi kuju ja toetuse maht, vaid ka traditsiooniline padi hingavus loobuda või üles ja alla märg, kuum probleem ventilatsiooni mängida väga hea tervise kontrolli mõju.

Täispuhutav diivan lihtsa täispuhutavad diivan hooldus

1, täispuhutavad kaupade täispuhutavad võimsus 8 võib põhjustatud ülemäärase plahvatuse lõhkemist ei saa parandada, palun täitke mõned talvel gaasi, palun panna mõned gaasi suvel säilitada selle kõige paremas korras. Pane PADI kui rusikas pehmendada nelja külge, nii, et see aeglaselt, ei ole äkki vägivaldne kaal.

2, Ära seisa diivan või käetoe istub tagasi tagasi. Lase diivanil istudes lähedal kõrgel temperatuuril või lõhkes päike. Ära lase oma little pet sõrad või ronida diivan. Palun olla ettevaatlik, et vältida terav konks (laste mänguasjad, sõrmused, riided jne.). Mitte märjaks ning täitematerjaliks, kui mitte kogemata, ventilaatori või vooluga (madal temperatuur) Keemiline.

3, diivan padi regulaarne kuivamist, et vältida niiskuse ja hallituse.

Täispuhutav diivanvoodi, mis on hea

Flokeerimisega täispuhutavad diivanvoodi üldiselt kui naised soovivad osta, sest me kõik tunneme, et flokeerimisega täispuhutavad diivanvoodi e haardeteguri kasutame, on no kiirgus. Öelda, et mõte on vale, flokeerimisega täispuhutavad diivanvoodi kiirgust, ja pikk uni täispuhutavad diivanvoodi on lootele kahjulik.

Elektriline täispuhutavad diivanvoodi on mugavalt oma soovi kasutada aega, paned gaas, Panda voodi. Puuduseks on sees, et saada gaasi, mis on elektriline, et müra on suhteliselt suur.

Käsitsi täispuhutavad diivanvoodi, nagu nimigi ütleb on käsitsi töötamiseks, see on tülikas, kuid elektrit, väljas saab kasutada puudused: täispuhutavad kestab umbes 10 minutit kauem. Ei soovitata seda käsitsi täispuhutavad diivanvoodi täispuhutavad diivanvoodi puudused ei saa lammutada, saab puhastada, ei ole seemisnahast alumisel ja pool, saab ainult märg seep lapiga saab kergesti pühkida puhta, loodan, et kõik ostu ajal palju tähelepanu.