Kodu > Uudised > Sisu

Mesh kotti abivahendid,

Kõigepealt me mõistame kõigepealt mõndagi, mida me oleme öelnud "delikaatse" kangaga, "Mesh Bag delicate" kangas viitab neile õhukesele ja pehmele, kergesti heitlikule, Mesh-kott ei saa pärast erilist kudumist endale lubada liiga palju mehaanilist jõudu Riie.

Sellise kangastiku ja muu riiete minimeerimiseks või trumli vahelise hõõrdumise tagajärjel on meil vaja riideid "delikaatne" riidest pluss kaitsemeetmete kiht, Mesh Bag see kaitsemeetmete kiht on meie tänane teema - - võrgukott .

Me kõik teame, et võrgukott on tavaliselt kasutatav pesupakett, võrkkotiga võrkkott, mille abil saab vähendada rõivaste mehhaanilise rolli pesemisprotsessi, võrkkott vähendab hõõrdumist, vähendab kangale tekitatud kahjustusi ja hoiab ära riiete deformatsiooni. Meetodi tüüp ja kasutusala.

Kõigepealt me mõistame kõigepealt mõista, mida me oleme öelnud "delikaatse" kangaga, "delikaatne" kangas viitab neile õhukesele ja pehmele, kergesti heitmele, ei saa pärast spetsiaalset kangakangast endale liiga palju mehaanilist jõudu.

Sellise kangast ja muudest rõivastest minimeerimiseks tuleb Mesh Bag või hõõrdumine trumli vahel peal hoida "delikaatne" kangast väljapoole riideid ja kaitsemeetmete kihti, Mesh Bag see kaitsemeetmete kiht on meie tänane teema - - Võrgukott.

Me kõik teame, et võrkkott on tavaliselt kasutatav pesupakett, mesh-kott koos võrgukottaga, mille abil saab vähendada riiete mehaanilise rolli pesemist, vähendada hõõrdumist, võrgusilma kott vähendab kangast kahjustusi ja hoiab ära riiete deformatsiooni. Meetodi tüüp ja kasutusala.

1. villased riided: samet, mehaanilise jõu rollis, kergesti lühendatav, võrgusilma kott; võrgukott võib vähendada mehaanilist jõudu 10-20% -ni, võib vähendada pallist riideid (ilma hõõrdeta).

2. siidrõivad, villased riided: mehaanilise jõu all lihtsa pumba liiva all. Võrgusilma kott Kasutage kotti ei ole kergesti kohev, konksujuhe.

3. viskoosriie riided: viskoosist riide talumatus kuiv ja märg hõõruda, Mesh kott väga habras, mehaanilise jõu all mehaaniliselt kergesti kohalik kulumine, valge muster. Soovitatav on viskooskangaste kategooria riide pesemiseks, puhastuskorra puhastamine kuivaks.

4. Puuvillased riided: mehaaniline jõud, mida on lihtne palli mängida, võrgusilma kott ja enamik juuste värvi püsivust on vaene, kergesti kaduv, ei ole kotti lihtne kergesti tuhmuda, kanda.

5 veekindel riietus: kohalik on kergelt valge, talumatu kuiv ja niiske hõõruda, puhastades, kuivades kõva jõuga, kerge ja valge triibuga. Kulumise vältimiseks kasutage puhastuskotti kuivamiseks.

Vastavalt selle materjalide kasutamise võib jagada nailon, Mesh kott polüestrit ja puuvill ja veel kolm, vastavalt oma suuruse ja kuju võib jagada pikk ja kitsas, standard ja suur, saame valida vastavalt erinevate riided erinevate kotid. Üldiselt väikeste, kergete ja pehmete ja haavatavate rõivaste kitsad tüüpi võrgukotid, nagu lipsud, sallid, sallid jne; Siidrõivad, Mesh Bag kašmiir (vill) särk ja muud rõivad saab kasutada standard silma kotti; Suuremad riided nõuavad spetsiaalsete suuremahuliste võrkkotidena kasutamist, näiteks spetsiaalsete kaunistustega jakid, mantlid jms. Netokottide kasutamine võib põhineda konkreetsetel asjaoludel, kus riietus kotti sobivale teleskoopruumile lahkuda, nii et pesemislahusti ja riietus saaks täielikult kokku puutuda pesemise taseme parandamiseks, kui kimp liiga kitsas, mitte Mõjutab ainult pesemise määr ja see ei ole kerge kuivada. Kuid siin on eriti oluline mainida lipsu, sest lipsud ja vooder ei ole õmmeldud, kergesti deformeerunud, Mesh Bag, nii et aeg tuleks pingutada võrgu kott suhu, vaid ka osakond madalam, nii et lips Võrgukott ei saa vabalt liikuda, et vältida kangas pesemisprotsessi ja särgi nihkumise deformatsiooni, aga ka vähendada hõõrdumist, kaitsta kangast kahjustusi.