Kodu > Uudised > Sisu

Mesh Bag vastav kaitse

Jul 24, 2017

Meie igapäevases töös pesu, Mesh Bag mitte ainult pestud riideid pestakse, vaid ka protsessi pesemiseks riideid vastava kaitse kangas ainult nii, et peseti riideid, et saavutada puhas ja ilus Eesmärgil.

Kõigepealt me mõistame kõigepealt mõista, mida me oleme öelnud "delikaatse" kangaga, "delikaatne" kangas viitab neile õhukesele ja pehmele, kergesti heitmele, ei saa pärast spetsiaalset kangakangast endale liiga palju mehaanilist jõudu.

Sellise kangastiku ja muu riiete minimeerimiseks või trumli vahelise hõõrdumise tagajärjel tuleb meil riideid välja tõmmata ja kaitsemeetmete kihti, see kaitsemeetmete kiht on meie tänane teema - netkott.

Me kõik teame, et võrgukott on tavaliselt kasutatav pesupakett, võrkkotiga võrkkott, mille abil saab vähendada riide mehaanilise rolli pesemisprotsessi, vähendada hõõrdumist, vähendada kangale tekitatud kahjustusi ja vältida riiete deformatsiooni. Meetodi tüüp ja kasutusala.

Kõigepealt oleme õppinud võrgu koti eelised ja võrgu koti kasutamise eesmärgi ning nüüd keskendume, millist tüüpi pesu pesemiseks peate kasutama võrgu kotti. Üldiselt "Mesh Bag delicate" kangast Nagu näiteks sallid, lipsud, siidrõivad, kašmiir (villane) särk jne, lisaks teatud erilise ornamentiga riietusele ja neid kaunistusi on lihtne kahjustada ja neid ei tohiks eemaldada Pesu kasutage ka puhastuskotti, on mehaanilise jõu vähendamiseks, et kaunistusi kahjustuste eest kaitsta.

Vastavalt selle materjalide kasutamise saab jagada nailon, polüester ja puuvill ja veel kolm, Mesh Bag vastavalt oma suuruse ja kuju võib jagada pikk ja kitsas, standard ja suur, saame valida vastavalt erinevatele riided erinevaid kotid. Üldiselt väikeste, kergete ja pehmete ja haavatavate rõivaste kitsad tüüpi võrgukotid, nagu lipsud, sallid, sallid jne; Siidrõivad, kašmiir (villane) särk ja muu riietus võib kasutada standardvõrgu kotti; Suuremad riided nõuavad spetsiaalsete suuremahuliste võrkkotidest, mesh-kottide, näiteks spetsiaalsete kaunistustega jakkide, mantleid jms kasutamist. Netokottide kasutamine võib põhineda konkreetsetel asjaoludel, kus riietus kotti sobivale teleskoopruumile lahkuda, nii et pesemislahusti ja riietus saaks täielikult kokku puutuda pesemise taseme parandamiseks, kui kimp liiga kitsas, mitte Mõjutab ainult pesemise määr ja see ei ole kerge kuivada. Kuid siin on eriti oluline mainida lipsu, sest lipsud ja vooder ei ole õmmeldud, kergesti deformeerunud, nii et aeg tuleks pingutada võrgu koti suhu, vaid ka väiksema osakonna poole, nii et võrgu lips Kott ei saa vabalt liikuda, võrgusilma kott, et vältida kangas pesuprotsessi ja särgi nihkumise deformatsiooni, aga ka vähendada hõõrdumist, kaitsta kangast kahjustusi. Lisaks kasutatakse võrgukott, kui suu siduda, Mesh Bag, et vältida riietust pesemisprotsessi "põgeneda", Mesh Bag, mis toob otseselt kahju kahju. Võrkkott Nagu kotti, peamiselt pesu siidist riided ja mõned siidist tooted. Kotti keskel tuleb pingutada, ei jäta Mesh kott riideid liiga palju ruumi.

Netokoti kasutamise eelised on ilmsed, võrgusilma kott tegelikus kasutamisprotsessis, võrgukott otstarbekas kasutamine võib pesu kvaliteeti tõhusalt parandada ja võib mängida väga head kaitset. Siin tähendab kaitse mitte ainult kanga kangast, mesh-kotti ja mõnikord ka riistvara värviprobleemi vähendamiseks rõivaid ja rõivaid.