Kodu > Uudised > Sisu

Mesh kott kõigile meeldivad neile

On mitmesuguseid kasutatavate pakendite, kuid ainult puhas kott inimest armastus, tänapäeva äge konkurents, seal puhas kott on turuosa, võib öelda, et tema eelised on veel ja saab.

Puhas kott soodsaima esindaja on valik mitmekesisuse, palju kasutajaid, disain, värv, stiil, suurus, jne erinevaid aspekte on toonud meile erinevaid valikuid, keskkonnakaitsesse on tuntud eelised. On hind, mida me ütleme eespool.

Sama liiki pakendite, puhas kott hind on madalaim, ennekõike kui võrgu kott korduvkasutust saab ka taaskasutada, ei põhjusta mis tahes jäätmed.

Pea meeles, et minna poodi kui poest alati osta kilekotti või korvid osta, aga ei tea Millal alustada puhas kott asendada neid traditsioonilisi tooteid hoida mune, mis on puhas koti asemel neid põhjus? Lubage teile tutvustada seda Xiaobian!

Me kõik teame, et munad hingata, kui me kasutame plastikust õhukese koti pakend munad viib munad otse kilekoti sees osa kahjulike ainete madala toksilisusega. Järgneb kile kotti pakendamine muna on lihtne nõuetekohaselt ebaõige paigutamine tahe viia muna kukkus maha murdis ja kile kotti teisese kasutamise määr on peaaegu null. Nii algas muna kott keskkonnatervise infiltreeruma meie elu.

Juba paar aastat tagasi, kas ma läksin supermarket või minge põllumajandusturu aja jooksul nüüd läheme supermarket või et vt pakendilt pakendamata mune osta pakendamata mune kui koti kile kasutamise paigaldada munad, on suur väike puhas kilekotti. Miks on puhas kilekotti nii populaarne tarbijate ja munad?

Me kõik teame, et munad hingata, kui me kasutame plastikust õhukese koti pakend munad viib munad otse kilekoti sees osa kahjulike ainete madala toksilisusega. Järgneb kile kotti pakendamine muna on lihtne nõuetekohaselt ebaõige paigutamine tahe viia muna kukkus maha murdis ja kile kotti teisese kasutamise määr on peaaegu null. Plastist mesh kott see hea ventilatsiooniga, ilus, lihtne teha pakett, suur hulk tarbijaid armastus teise ringlussevõtu omadusi.