Kodu > Uudised > Sisu

Mesh kott suurepärane jõudlus

Nov 06, 2017

Köögiviljade koti ladustamisega seotud probleemid ilmnevad üldiselt tootmisettevõttes Mesh Bag, sest päevane toodang on suhteliselt suur, ei väljastata toodet viivitamatult, nii et ladustamiseks ladustatakse aega, seejärel tagatakse toote kvaliteet tooted, Mesh Bag soovitatavad tootjad säilitamise köögiviljade võrgustiku vöö, pöörama tähelepanu järgmistele punktidele:

1. Säilitamiskeskkond ei tohi olla niiske, Mesh kott toode on paigutatud kuivale ja ventileeritavale kohale, et vältida toote mustuse ja muid probleeme.

2. Et vältida sääskede kasvatamist, on köögiviljade kottide tooted säilitusajal, et tähelepanu pöörata teisele probleemile, sääsed, regulaarselt pritsida laos mõni desinfektsioonivahend või putukatõrjevahend.

3. Kuuma suve toodetel ei ole otseses kokkupuutel päikesega, Mesh Bag on kõige parem paigutada jahedasse kohta.

4. Tooted, mis ei pruugi maa-alal ära hoida, peaksid olema eraldi tootele spetsifikatsioonide jaoks mõeldud logo, nagu rangelt keelatud ilutulestik.

Mesh kott, võrgusilma kotid, köögiviljade võrgusilma, puuvilja kotti, lasteaia kott, veekott, toidu kott. Toote tootmine on intuitiivne, värvikas, vastupidav ja tugev ning selle läbilaskvus on hea, Mesh Bag nii, et pärast köögiviljade ja puuviljade pakendamist ei ole kerge mädaneda, deformatsioon.

Kasutatavad materjalid on ohutud, mittetoksilised, suurepärased produktsioonivõimalused, suutlikkus enamikku happelist alust purustada. Peamine nõue sibulakott struktuur on tõmbetugevus ja anti rippuv võime. Praeguse võrgusilma kotti puhul on tõmbetugevus ja võime takistada riputamist. Peale selle kasutatakse seda peamiselt plastikust tasasel traadil. Lameda juhe on toormaterjalide ja tarvikute segu ekstruudrist kuni see sulatatakse õhukeseks kileks, filtri pärast jahutamist ja seejärel tõmbasin maha tasase traadi orientatsiooni. Lõpuks lameda toru, mis oli valmistatud spindlist, et keerata kudumisprotsessi, et toota kudumisprotsessi tehnoloogiat.

1. Hea kvaliteet ja tugev kandevõime;

2. Võimaluse korral võimaldamaks klientidel näha pakendit köögiviljade või värske kraadi värskuses.

3. Intuitiivne, erksavärv, tugev vastupidavus.

4. Köögiviljakottil on hea õhuvõime, Mesh Bag, nii et sisemine ja välimine gaasivahetus vähendaks köögiviljade mädanemist.