Kodu > Uudised > Sisu

Mesh kott funktsioone

Sep 19, 2017

Puhas kott kitsamas tähenduses viitab puhas aedviljakotid, lame traat kotid, kui on augud tasku on puhas kotid.

Suur puhas kott viitab näiteks "ümmargune traat akna puhas kott, korter traat kott" suure koti suurus

Puhas kott materjalid on üldiselt polüetüleenist või polüpropüleenist ja plastist. Materjalid jagunevad ka erinevaid osakesi taastuvad, uue materjali, on kaks biomassiosa.

Puhas kott kasutatakse tavaliselt selleks, et kaupu, vaid ka kasulik varju akna kott filter Restoran toidujäätmeid, ja on puhas kotid elada puuviljad ja seemikuid kasvatatakse, lame traat kott võib katta liiva, maa.

Puhas kott riigi suurim puhas kott pärineb kahtlemata Hebei, aastane toodang moodustas 1/2 riigi.

Puhas kott konkreetsete kasutada

Lõuna-Hiina on olnud aretus bullfrogs, kilpkonn traditsioon, sest vees vee toodete hea kott koos hea läbilaskvuse puhul, seega on kilpkonn neto kotid kord ning õpilastele.

2. Kuna Kesk-Hiina sageli süüa oad, sojaoad on levinud, kuid meil on näha kuidas transportida oad, on pakitud rätik puhas koti kaudu ning seejärel saadetakse meie linna.

3. korter mesh kott on meie taimsed turg sageli näinud kartul, sibul, nuikapsas, suur redis köögiviljad


Me ei tohiks liiga imelik puhas kott, elu võib sageli näha, siis mis on spetsiifilist mida? Me võiksime vaadata.

Lõuna-Hiina akvakultuuritoodete tööstuse on väga arenenud, vesiviljelusliikide, veesisalduse tõttu, kasutada hea kott läbilaskvust transpordi, nii võrgu kott elusaks. Kesk-Hiina sageli süüa oad, sojaoad on väga sage toit, nad on pakitud rätik puhas koti kaudu ja seejärel viiakse meie linna. Korter võrkkotti, see tähendab, me sageli näha taimsed hulgiturul kartulid, nuikapsas, sibul, suur redis ja teiste köögiviljade, neto kotid.

Puhas kott kasutamine on ikka väga lai, nii et oleme püüdmisel või transpordi-köögiviljad, puuviljad, on hea kasutada.

Me kõik teame, et munad hingata, kui me kasutame kile kotti mune viia munad otse kile kotti sees osa mürgiste ja kahjulike ainete, aga ka takistada muna hingamine. Seejärel munad on lihtne tõttu ebaõige paigutamine kas kile kotti pakendi kasutamist viia muna kukkus maha murdis, ei koti kile pärast mune visatakse ära. Kuid puhas kott on erinev, puhas kott, hea ventilatsiooniga, ilus, lihtne teha ja saab taaskasutada ja teise koti eelistatud koti, kotti omadused armastatud suur hulk tarbijaid.