Kodu > Uudised > Sisu

Rihma kott läikivast pinnast

Mis on koti pinna läige? NET kott meie igapäevases elus on olnud väga levinud rakendus, nii et meie võrgusilma koti kvaliteet ja välimus nõuded on pidevalt kasvanud, Mesh kott nagu silma kott läige pinda, kuidas seda parandada? Lase koti tootjatel teid tutvustada!

Võrgusilma koti läikestamiseks tuleb seda parandada heleduse parandamiseks, aga ka valguse muutmise vältimiseks. Peale toorainete valiku tuleb lisada ka särava meetodi, Mesh Bagi segamise meetodi, kujutise kontrollivalgustamise meetodi, seadme viimistluskontrolli moodustamise, kaks korda töötlemise kiirendamise meetodi ja pinna katmise meetodi, eriti lisaainete kasutamise.

Peamisteks teguriteks, mis mõjutavad õmblusniiti tugevust, on õmblusmaterjali tüüp ja mudel, nõela kauguse suurus, joonejälg, hemi või hem õmbluse suurus kotti servani ning kuum ja külm lõikamine. Ettevõte kehtestab nende tegurite sisekontrolli indeksi. Lamineerivate külmade lõikekotide jaoks on soovitatav kasutada keeramisjoont, sest õmblusniidi külm lõiketera võib kangast hõõgniidist eemaldada. Tugevaba kootud kotiga, millel on ühe nädala õmblus, võib nõela vahemaa olla tihe, Mesh Bag-liin võib olla hea.

Komplekti kuuluvate kottide puhul sätestavad riiklikud standardid, et põhiühtude tõmbetugevus peab jõudma rohkem kui 67% põhi tugevusest ja põhja tihendi tõmbetugevus peab ulatuma 42% -ni põhitoisust. eespool. Pestimisega tsemendikotti tihendamiseks soovitatakse töödelda sama õmbluse alumist tugevust ja paberkotti alumise õmbluse tugevus ei ole üldjuhul suurem kui indeks, Mesh Bag, seega on soovitatav, et see tuleb muuta koti põhjakotti.

Kott on valmistatud PE materjalist (polüetüleenist) ekstrudeerimisseadmega, PE on lõhnatu, mittetoksiline, tundlikele vahaga, millel on suurepärane madalatemperatuuriline vastupidavus (madalaim kasutatav temperatuur võib -70 ° C -100 ° C) võrreldes põhjaga külm keskkond, hea keemiline stabiilsus, suurem osa happe ja leelise erosiooni, üldises lahustis ei lahustu toatemperatuuril, on elektriisolatsiooni efektiivsus hea. Kas muna, puuvili, küüslauk on väga hea pakenditooted.

Köögiviljade kott Vähese süsinikdioksiidiheitega keskkonnakaitse on selle suurim eelis, meie elu on keskkonnasõbraliku plastikust, Mesh Bag-ist üha enam lahutamatud, on väga paljude põllumajanduslike majapidamiste köögiviljakottide kasutamine väga suur mugavus, samas kui transport mängis samuti väga olulist mõju.

Praegu kasutatakse laialdaselt köögiviljakotti ja köögiviljade koti peamine tooraine on polüetüleen ja peamise nõudena on koti struktuuriks tema tõmbetugevus ning ka vastupanu rippuv võime. Praeguse võrgusilma koti jaoks on tõmbetugevus ja võime takistada riputamist. Võrgusilma kott Teine kott, mida käesolevas protsessis kasutatakse peamiselt, on plastist tasast traat tehnoloogiat, lame traat on toormaterjalide ja tarvikute segu, ekstruuderis, et sulatada see õhukeseks kileks, membraan pärast jahutamist, seejärel venitame selleks, et luua lame traat ja lõpuks toru, mis on valmistatud spindlist, lamedad terastrossid, et saata kudumisprotsessi kudumisprotsesside valmistamiseks.

Kasutatava plasti kogus on suur, Mesh Bag, kui seda ei kontrollita korralikult, siis on keskkonnareostus väga suur. Nii paljud ettevõtted hakkasid arendama energiasäästlikku rohelist madala süsinikusisaldusega plasti. Valgustus-, meditsiini-, ehitus- ja muudes arenevates rakendustes suurenevad ka Mesh Bagi plastikaotstarbelised kasutused, mis muudavad järk-järgult metalli, tsemendi, puidu ja muu energiasäästmise asemel. Plastistööstus peab olema suunatud energia säästmisele ja keskkonnakaitse suunas!