Kodu > Uudised > Sisu

Võrkkott Hea ventilatsioon

Oct 11, 2017

Köögiviljade võrgu kott ladustamisprobleemid ilmnevad üldiselt tootmisettevõttes Mesh Bag, sest igapäevane toodang on suhteliselt suur, toode ei saadeta kohe välja, nii et ladustamisel ladustatakse aega, seejärel toote kvaliteeti , Mesh kott Köögiviljade võrgusilma turvavöö säilitamisel märkige järgmist:

1. Säilitamiskeskkond ei tohi olla niiske, toode on paigutatud kuiva ja ventileeritavasse kohta, Mesh Bag, mille eesmärk on vältida toote vormitud ja muid probleeme.

2. Et vältida sääskede kasvatamist, on köögiviljakottide tooted aja hoidmiseks, et tähelepanu pöörata teisele probleemile, sääsed, regulaarselt pritsida laos mõni desinfektsioonivahend või putukatõrjevahend.

3. Kuuma suve toodetel ei ole otseselt päikese käes, Mesh Bag on kõige paremini asetatud varju.

4. Identifitseeritav tootepiirkond, näiteks ilutulestike keelustamine jne, eraldi toote paigutamiseks mõeldud spetsifikatsioonide jaoks.

Peamised tooted on võrgukotid, võrgusilma kotid, köögiviljavõrgu kotid, võrgusilma kotid, puuviljavõrgukotid, lasteaedade võrgukotid, vee-võrgukotid, toidu pakendid. Toote tootmine, intuitiivne tugev, värvikas, vastupidav ja selle läbilaskevõime on hea, nii et pärast puuviljade ja köögiviljade pakendamist ei ole kerge määrida, ei ole Mesh Bag'i kerge deformatsioon.

Köögiviljakottide tootmine nõuab rangeid nõudmisi, esiteks ilmsete plekkide, erksate värvide nõuete ilmnemist. Teiseks, võrkkotiga ei tohi võrgukott õmblusnihti ära tõmmata, puruneda, mitte õmmelda paari nähtust. Veelgi enam, Mesh Bag'i võrgukott ei pruugi purunenud traadi olla vähem kui kolmel juhul. Lõpuks, võrgukott korrastamise nõuded ei võimalda hajutatud mägede fenomeni.

Köögiviljavõrgukott on köögiviljakasvataja, kes koristavad köögivilju, mida kasutatakse sageli tööriistana, köögiviljade saagikoristust, peate kasutama palju köögiviljavõrgu kotti, siis kust saab köögiviljade võrgukott hulgimüüki? Võrgusilma kott nii, et pärast puuviljade ja köögiviljade pakkimist ei ole kergesti mädane, ei ole kergesti deformeeritud.