Kodu > Uudised > Sisu

Mesh kott selle kasutamise

Esiteks peame aru, mida me rääkinud "õrn" kangas "õrn" viitab nende õhuke ja pehme, lihtne fade, ei suuda taluda suure mehaanilise jõuga, Mesh kott spetsiaalse riide kudumine.

Minimeerimiseks kangast ja muud riided, või rullid lahkhelisid, meil on "õrn" kangast riided väljaspool lisada kiht kaitse meetmed, see kaitse kiht on meie teema täna-kott.

Me kõik teame, võrgusilma kott on sage pesemine aitab, Mesh kott abiga võrgusilma koti saame vähendada pesemisprotsessi mehaaniline osa riided, vähendada hõõrdumist, vähendada kahjustusi riided, kangad, riided deformatsiooni vältimiseks. Räägime kott kotid ja kuidas neid kasutada.

Esiteks peame aru, mida me rääkinud "õrn" kangas "õrn" viitab nende õhuke ja pehme, lihtne fade, ei suuda taluda suure mehaanilise jõuga, spetsiaalse riide kudumine.

Minimeerimiseks kangast ja muud riided, Mesh kott või rullid lahkhelisid, meil on "õrn" kangast riided väljaspool lisada kiht kaitsemeetmeid, Mesh kott see kaitse kiht on meie teema täna-kott.

Me kõik teame, võrgusilma kott on sage pesemine aitab, Mesh kott abiga saame vähendada mesh kott pesemisprotsessi riided, mehaaniline osa vähendada hõõrdumist, Mesh kott vähendada kahju vältimiseks riided kangad, riided deformatsioon. Räägime kott kotid ja kuidas neid kasutada.

Villane Riietus: Koos kokkutõmbumine, mehaaniline jõud, Mesh kott lühendada, lihtne koti võrgusilma silma koti kasutamine võib vähendada mehaanilise jõuga $number, vähendada pilling (puudub hõõrdumine).

2. silk villased riided, tippige riided: mõjul mehaanilised jõud lihtne suitsu liiva. Mesh kott mesh kott kasutamine ei ole lihtne kohevaks, traadist konksu.

3. viskoosist kangast riided: viskoosist riide ei kannata raseerimispead rub, Mesh kott mõjul mehaanilised jõud lihtne kohaliku kulumine, habras valge mustrid ilmuma. Mesh kott soovitatav pesu viskoosist riide tüüp riided, kasutamise kott puhastamine kuiv.

4. puuvill Riietus: Mõjul mehaanilise jõu lihtne pilling, Mesh kott ja enamik vill värvi püsivus on kehv, lihtne fade, kasutades mesh ei ole lihtne fade, kandma.

5. velvetist riided: Kohalik lihtne valgendada, ei ole vastupidav raseerimispead, Mesh kott puhastamine, kuiv, kõva jõud, lihtne valged triibud. Mesh kott kuivatamine, kasutamine vältida kulumist.

Mesh kott kasutamise eelis on ilmne, Mesh kott tegeliku kohaldamise protsessis, on mõistlik kasutada mesh kott, saab tõhusalt parandada pesemine, Mesh kott ja mängida väga hea kaitse mõju. Kaitseks mainitud, siin ei ole ainult kangast riided, kuid mõnikord probleem värvi riided ja rõivad.