Kodu > Uudised > Sisu

Mesh Bag rohkem ja rohkem kõrge

Bag on rohkem ja rohkem kasutatakse laialdaselt ja nõuetele rohkem kõrge, sibul kott kvaliteediga kuidas parandada?

Et parandada sibul võrgusilma kott, esimene valik on parandada pinna läige sibul võrgusilma, mida nimetatakse heledaks muutmist. Teiselt poolt on vähendada pinna läike, mille võrgusilma, võrgusilma kott saada väljasuremist modifikatsiooni. Sibula Olemas heledamaks Erilised meetodid lisaks ratsionaalne tooraine valimisel, seal lisanduvad heledaks meetodit, segamiseks heledaks meetodit, Shape kontrolli heledaks meetodit, vormimine tehnika viimistlusega kontroll ja teised meetodid lõpuleviimiseks paranemine läige.

Parem läike pärast sibul võrgusilma kott kvaliteedi ja kasutamise elu on suurem paranemine, Shandong Shouguang Tak joosta plastikust Products Co., Ltd peamised tooted on võrgusilma kott, võrgusilma kotid, köögiviljade kott, puu- kott, lasteaed kott, vee kott, toidu kotti. Toodete tootmisel, Mesh Bag intuitiivne, värvikas, vastupidavad ja tugevad, ja selle läbilaskvust on hea, nii et pärast pakendil köögi-ja puuviljad ei ole lihtne mädanema, deformatsioon.

Mesh kott välimus kvaliteedi ja õmblemine ülevaatuse protsessi, kott, võrgusilma kott, köögiviljade kott, puu- ja köögiviljade kotid ja muud tooted, mis on spetsialiseerunud tootmise ja töötlemise füüsilisest isikust võrgusilma kott tehases, kvaliteedi köögiviljade kott, järgmised ettepanekud:

1, päevavalgust alusel visuaalse, kordne (Olemas) servalaius koos täpsusega 0,1 cm teraspulga mõõtmist.

2 värvi: Sama partii tooteid ei tohiks olla oluliselt erinev.

3, plekk: no selge reostust.

4 Bag Edge: no selge ebaregulaarne kumer.

5, String Pocket: Peaks olema puhas, intervall ei ilmne nihestus.

6, purustatud kude vaheaja: iga võrgusilma kott, kellel on lubatud mitteintsidentse 2 root, kuid vaja tagada.

7, vardalt maha: ei ole lubatud.

Sibula võrgusilma kott on kott, võrgusilma kott tootmisprotsessis ning kott on sama, peamiselt plastist toorainena pärast vastava tehnika väljapressimist traadi tõmbamine, ka võib öelda, et tehakse lamedate traadiga ning läbi vastavate kudumiseks viiakse silma koti tehtud. Sibul koti tegemise protsessi hea või halb, kuidas kohtunik? Shouguang, Shandong, Saksamaa käivitada järgmised punktid selgitada sibul kott hea või halb oskused:

1. Visadus on lihtsaim ja efektiivseim viis testida toote materjalid, saame panna põllumajandussaaduste ja -toodete võrgusilma kotid, jälgida pingeid ja visadus tooteid, pinge suurema tooted kuuluvad kvaliteediga tooteid.

2. Vaata, kas seal on surve kude.

3. Jälgige, kas õmblus protsess vastab standardile.

4. Kas tihedus vastab kasutamise nõuded