Kodu > Uudised > Sisu

Selle sees/väljas täispuhutavad diivan kasutamist

Õhkmadrats paljudele inimestele tuleks võõras camping, beach, teid ja isegi makeshift voodid kodus, ei ole näinud tema vari. Täna ei ole ainult madrats, täispuhutav mööbel on hakanud tulema, võib soovida pilk.

Tegelikult on ilmselge et täispuhutav mööbel, lihtne ladustada, lihtne käsitseda ja väikeste kuludega. Olulisem on, täispuhutav mööbel kombineerimise meelevaldselt, kokku panna, kas väikeste eluruumi või maja MAHUB. Ja nii sees kui väljas, kaugel traditsiooniline mööbel nagu vääris.


Hiljuti Kanada ettevõte LeFun on võtnud kasutusele uhiuue täispuhutavad diivan, täispuhutavad diivan on moodulülesehitus, saate vabalt kokku panna, lahti võtta, teha oma kodus lihtsalt mis tahes kombinatsiooni võib saada veel kord.


LeFun täispuhutavad diivan funktsioone moodulülesehitus, iga Edge diivan on varustatud sulguri ja saab kombineerida teiste moodul. Kell intiimsem, LeFun täispuhutavad diivan ainult tavaline Deluxe, ühele küljele taga on ka spetsiaalselt ühe-bitist, kui ka nii kahe-side käsipuud ühe mooduleid erinevate kujudega, vaid lihtne nii kaudu saab teha terve diivan.