Kodu > Uudised > Sisu

Veekindel kott Essential

Jul 24, 2017

Veekindel kott või veekindel kott on väljasõiduaeg, mis on hädavajalik varustus, veekindel kotiga saab tagada, et vihmastel päevadel ei ole märjad, veekindel kott isegi ülesvoolu, triivib, surfamine, ujumine, mõned veekindlad pakendid sobivad ka kasutusel. Niisiis, veekindel kott, kuidas valida veekindel kott, valides veekindel paketi protsess peaks pöörama tähelepanu sellele, milline koht?

Nüüd on turg osa veekindlast pakendist, veekindel kott veekindel pakendi toimivus on väga halb, kerge märgkaal või vihm on asjade kott niiske, veekindel kott nii, kui valite veekindla paki, tuleb valida hea veekindel pakend, Muidugi saate määrata vihma kattekihi.

Valige veekindel, kui pakendil on vaja kriimustada, veekindel pakend; Välimine jalutuskäik läbi aja, see paratamatult võtab lopsakas koht, veekindel kott oli umbrohi oksad rippuvad kott on kindlasti midagi, või kandes kotti seina ja puu, kui ülejäänud hõõruda. Kui veekindla koti kvaliteet ei ole hea, veekindel kott on lihtne puruneda, siis ei suuda teid asju teele hoida

Valige veekindel kott, kui peame valima veekindla pakendi; Väljasõiduaeg, kindlasti mõned telgid, toiduvalmistamisriistad jne, paigaldatakse seljakotti, veekindel kott siis siis, kui ostate pakendi ei ole hea, on paigaldatud pooled laps, liiga palju pisaraid või Kõndimise käik, keha raputamine, Baoshen ei suuda vastu pidada olulisi asju kotti pisar on väärt küünal.

Nüüd on enamikus veekindlatest pakenditest kasutatud TPU sobivat kangast või PVC kleeplinti, need on professionaalsed veekindlad kangad. TPU sobib kangale, kuna see on TPU kiht, keskel on nailon, veekindel kott, teine kiht on TPU kattekiht, seega on ka selle kvaliteet väga hea, kriimustuskindel, veekindel kott, pisarad! PVC kangast kangas on kahekordne TPU, keskmise kausta materjal, väga vastupidav pisaravile, kriimustus, korrosioonikindlus. Viimane sobib paremini ronimiseks ja kallutamiseks. See on palju parem kui tavalised veekindlad pakendid.

Erinevad välitingimused, vali erinevad veekindlad kotid, veekindel kott on hädavajalik. Nüüd rohkem veekindlaid kotid. Klassifikatsioon, üldiselt jagunemise mahust või funktsioonist. Meil on ühine: mobiiltelefoni veekindel kott, 5L12L ladustamiseks veekindel kott, kummituskaaslane, ülestõstetav kott, veekindel kott, veekindlad taskud, ronimispakend (veekindel pakend), veekindel reisikott, kalakott, veekindel kott, jalgratas, veekindel külgkott, Veekindel sadulakott, veekindel jalgratas, esikott, jalgratas, veekindel pakend, veekindel seljakott ja nii edasi.

Veekindel veesporditegevus, veekindel kott, väliturism, sukeldumisega seotud tarvikud. Kott on valmistatud veekindlast materjalist ja on veekindlalt õmblusmaterjaliga. Veekindel kott Selle protsessi käigus veetöö ja välitingimustes saate panna esemed veekindla kotti, et tooted oleksid kuivanud. Omadused: väike kott Ülikool küsis. Kottkere on veekindel materjal, mehaanilise tihendi roll on taskus. Veekindel kott Veekindel pakett materiaalsete tehnoloogiate ja veekindlate tingimuste jaoks, et saada kindlaks, kas see on veekindel.