Kodu > Uudised > Sisu

Veekindel kott kasvavad kiiremini

Jun 02, 2017

Tänapäeval parandamisega inimeste elatustaset, Express tööstuse areneb kiiresti. Seega, kui soovite, et väljendada sujuv ja lihtne jõuda meie käed, veekindel kott siis kotid kasutatakse Kuller on suur nõudlus. Lisaks mõned põhilised nõuded, vaid ka teha veekindel, mis on meil sageli öelda veekindel kott, siis umbes veekindel kott mõned ühised materjalid on mis?

Kui tegemist on veekindel kott materjali, me sageli kasutada on plastikust Express vee kott, selline kulleriga kott materjal on peamiselt PE materjalist, mis on veekindel kott me tihti öelda polüetüleenist tehakse.

Teine materjal on PO või PE coextrusion valmistatud film, meie riigis, mille peamine kasutusotstarve on PE. Teine on rohkem levinud mõnes riigis Euroopas. Aga kõik me peame öelda, et ükskõik millist materjali on veekindel, igaüks võib olla kindel, et.

Lisaks eespool ütlesime Plastic Express veekindel kott, on veekindel kott on komposiit mull veekindel kott, mis on ka veekindel kott. Veekindel kott See veekindel kott on tavaliselt ühendiks jõupaber, koekstrusioonkilena, pärl membraan ja muud materjalid, nii et see on ka veekindel funktsiooni, lisaks nendele muid eeliseid saab põrutuskindel, vaid ka parem väljapressimist jõudlust.

Veekindel kott materjalide üldiselt on need iga esitus on väga hea, ja need kotid on tavaliselt kasutatakse transpordi neid elektroonilisi tooteid, CD-ROM ja muid asju, veekindel mõju on väga hea, nii laialdaselt heaks kiitnud selgesõnalise tööstuses.

1, ujumiseks, triivimist ja sukeldumine harrasteita nagu veekindel, võib sukelduda vastata kõnedele või fotosid ja saab triivida veega. Võib kasutada sukeldumise harrastajatele, veekindel kott valdkonnas töötajate ja triivib harrastajatele!

2 pilti ja kaamera koti shooting põhimõtteliselt mingit erinevust, 100% täiesti suletud. Sest see on täiesti suletud, niiskuse, tolmu, pori, liiva, veekindel kott lume ja õli ei saa kahjustada kaamerat. Saab kasutada otse kaitse ümbris. See toode võib takistada digikaamera rannas ja mere mängida kui vesi, liiva probleem. Olgu teil tulistada ja mängida nagu soovite.

3, veekindel ja tolmukindel tihendus disain, stabiilne ja usaldusväärne, TPÜ külma materjali tootmise, sõltumata lõuna, põhja, kõrb, veekindel kott mägesid ja jõgesid, bassein mereäärses, võib pakkuda oma digikaamera usaldusväärne kaitse, nii et digikaamera tuule, külma, vihma, lume, tolmu, spray, niiske niiskuse, higi ja muud ohud, sa ei pea muretsema tilgakese vett pritsiva, Hainan on Typhoon Paduvihm, Lushan pilved, Shanghai Meiyu Qingdao niiske , triivib lained, rand Suplusbassein inimeste labane, keskkond kõrbe imet ja tolmu taevasse ja nii edasi reisida ja eesli hea projekt võib kahjustada mobiiltelefoni.

4, minna sauna, triivib, veekindel kott ujumine, jne, ei pea enam muretsema ei kaamera / mobiiltelefoni küljel ja mure. Ära muretse mobiiltelefoni saab ligunenud vihma ja stressi. Pane oma kaamera / mobiiltelefoni kotis, nagu teil on kaitsja ümber, ja ei tunne enam õnnetud ja raisatud asjaolu, et kaamera / mobiiltelefon on vees. Pole midagi muretsema.