Kodu > Uudised > Sisu

Veekindel koti turg

Aug 01, 2017

"Mobiiltelefonide veekindel koti turuseisundi analüüs ja prognooside aruanne" esimeseks konsultatsiooniks esialgsete uurimistulemustega. Käesolev aruanne on jagatud kaheks osaks: veekindel kott esimesel poolel peamise osa mobiiltelefonist veekindlast koti turul müügiolukorrast, veekindlast koti hinnasuundumustest, ettevõtete konkurentsivõimelisest analüüsist ja muudest mobiiltelefonide aspektidest, veekindel kotti tööstus keskendub kõige uuemale turule Olukord; Viimane osa põhiosa turust, mis põhineb esimesel poolel Konsultatsioonide andmebaas aastate jooksul mobiiltelefoni veekindel kotti tööstuse andmed turu edasise arengu trend teha teadusliku analüüsi ja prognoosi. Peamine sisuks on: tööstuse arenduskeskkond, tootmisstaatus, veekindel koti hinna suundumus, tööstuse arengu staatus, tööstusharu konkurentsi strateegia, tööstusharu investeeringute väljavaated, turu arenguvõimalused, veekindel koti tootmis- ja tootmisahela analüüs, tööstuse riskianalüüs, veekindel kottvõti Ettevõtte avaldused, piirkondlik turuanalüüs, investeeringud Strateegilised uuringud, kõigepealt nõu investeerimisnõustamist.

Kui me läheme mängima, sageli mõnel mobiiltelefonil ja muudel vajalikel vajadustel kehas. Kuid me mängime mängides väga mugavaks. Näiteks peame mängima vett, veekindlat koti ujumist ja mõnda muud veesporti, neid esemeid kandma märjaks saamisega. Seega on veekindel kott. Me teame ainult, et veekindlad kotid võivad olla veekindlad, muud teavet, veekindel kott, ma arvan, et keegi ei peaks seda tõesti aru saama

Vastavalt sõnasõnalisele tähendusele, saame selgelt teada oma määratluse, on veekindel kott. Seda kasutatakse tavaliselt mõnes meie väärisesemete kaitsmisel veekogudes, välitingimustes või sukeldumisel, veekindel kott. Nende tegevuste käigus võime kandma teiega esemeid, aga ka tagada selle kuivus.

Enamik veekindlatest kotidest on peaaegu ühesuguse kujuga, veekindel kott on kasutatav materjal peaaegu sama. Näiteks kasti kott kasutab veekindlat materjali ja paneb kasutama mehaanilist tihendit. Nii et saavutada rolli veekindel.

1, üldine veekindel: veekindla tehnoloogia üldine kasutamine on nõela ja niidi kasutamine tehnoloogia on veekindel lapiga õmblemine, veekindel kott ja seejärel kasutage veekindlat liimi õmblustega määrimine, et tagada kogu saab saavutada Veekindel.

2, professionaalne veekindel: professionaalne veekindel saab jagada kaheks järgmisteks protsessideks.

Esimene, kuna protsessi või materjali nõuded on väga suured, veekindel kott peab saavutama veekindla taseme. Seepärast kasutatakse seda veekindlat kotti peamiselt selle vee välistingimustes kuivatamiseks suurema nõudluse tõttu veekindlate kotitegevuste järele. Nende kvaliteetsete toorainete (tavaliselt neist 500D-1000D ja TPU komposiit) kasutamine, kõrgsurve kuumsulatuslik kasutamine, veekindel kott, mõni materjalikogumismaterjal koos keskmisega ei näita lünki. Selleks, et tugevdada veekindlust, aga ka taskus 15 cm läbimõõduga materjalist. Kogu koti toodetakse, see tähendab, veekindel kott nii sees kui väljas, et saavutada tegelik super veekindel roll. Kui oskusi saada, saab neid materjale gaasikütusena kasutada kui elutsüklit.

Teine, sukeldumine veekindel, veekindel kott võrreldes esimese, see tase veekindel kott veekindel funktsiooni viimane samm, üldiselt lüüa 10 meetrit või nii, põhimõtteliselt ei ole probleem. Seda veekindlat kotti kasutatakse peamiselt veealuseks fotograafiaks (fotoseadmete kaitse). See veekindel kott tootmises, selle toormaterjalid jõuda sukelduda taset (mõned sukeldumisvarustus, veekindel materjal on järjepidev, Veekindel kott protsess on ka viide sukeldumisvarustuse tehnoloogia). Veekindel kott Veekindla koti tõeliselt tõrgeteta lähenemine, mis tagab 10-20 meetri vee allapoole, ei esine vee vallandumise olukorda.