Kodu > Uudised > Sisu

Veekindel koti materjal

Jun 30, 2017

Veekindel veesporditegevus, veekindel kott, väliturism, sukeldumisega seotud tarvikud. Kott on valmistatud veekindlast materjalist ja on valmistatud veekindlast autoõmblusest. Protsessis veetöötluse ja välitingimustes võite asetada esemed veekindla kotti, et tooted oleksid kuivanud. Veekindel koti funktsioonid: väike kott Ülikool küsis. Kottkere on veekindel materjal, veekindel kottpesa on mehaaniline tihend. Tegelik veekindel pakett materjalitehnoloogiale ja veekindlatele tingimustele, et saada kindlaks, kas see on veekindel.

Erinevad välitingimused, vali erinevad veekindlad kotid, on hädavajalik. Nüüd rohkem veekindlaid kotid. Klassifikatsioon, üldiselt jagunemise mahust või funktsioonist. Meil on järgmised: mobiiltelefoni veekindel kott, 5L12L ladustamiseks veekindel kott, kalliskiviga, ülestõstetav kott, veekindel kottkaamera veekindel kott, veekindlad taskud, mägironimine seljakott (augu veekindel pakett), veekindel reisikott, kalapüük kott, jalgratas veekindel külgkott , Veekindel sadulakott, jalgratas veekindel esiistmik, veekindel koti jalgratas, veekindel pakend, veekindel seljakott ja nii edasi.

Nüüd on enamikus veekindlatest pakenditest kasutatud TPU sobivat kangast või PVC kleeplinti, need on professionaalsed veekindlad kangad. TPU sobib kangale, kuna see on TPU kiht, keskel on nailon, teine kiht on TPU kattekiht, seega on selle kvaliteet ka väga hea, kriimustuskindel, veekindel kott, pisarad! PVC kangast kangas on kahekordne TPU, keskmise kausta materjal, väga vastupidav pisaravile, kriimustus, korrosioonikindlus. Viimane sobib ronimiseks, koobaste tegevusteks. See on palju parem kui tavalised veekindlad pakendid

Paljudes linnades on sageli vihmapaikas väljaspool kontorit, äritegevust, eriti laenufirmadele, kullerteenuseid pakkuvatele ettevõtetele, valgekraede ettevõtetele, sageli vajavad veekindlaid kotid, isiklikud failid vajavad veekindlaid koti, et märgalad oma väärtasju või konfidentsiaalseid dokumente vältida. . Veekindel kott Siin saate üksikasjalikult kirjeldada veekindlate kottide õiget kasutamist:

Esiteks, võttes arvesse veekindlast kotti, et jalutajad on veekindlad, näiteks muud veekindlad kotrid võtavad arvesse kleepimise vormi, on operatsioon sama.

Teiseks tõhus veekindel funktsioon, veekindel kott kõigepealt teha veekindel koti oluline veekindel.

Veekindel kott Võib olla komposiitkrohvpaber, pärlkile, veekindel kott koekstrusioonkile, alumiiniummaterjal, kuid ka veekindel funktsioon ja šokk, ekstrusioonivastane funktsioon on parem, veekindel kott, mida tavaliselt kasutatakse elektrooniliste toodete jaoks, CD Express logistika pakendamise transport.