Kodu > Uudised > Sisu

Veekindel kott Ettevaatusabinõud

Sep 19, 2017

Veekindlad veespordialad, väliturism, sukeldumisega seotud tarvikud. Kott on valmistatud veekindlast materjalist ja valmistatud õmblusniidist veekindlast materjalist. Protsessis veetöötlusel ja välitingimustes võite asetada esemed veekindla kotti, et tooted oleksid kuivanud.

Omadused:

Kott on veekindel materjal ja tasku on mehaaniline tihend.

Tegelik veekindel pakett materjali tehnoloogiale ja veekindlatele tingimustele, et saada kindlaks, kas see on veekindel.

Tegemine

1: üldine veekindel: üldine veekindel efekt õmblusprotsessile õmblusnõela veekindlate kangastega ja seejärel ei pruugi nõelaava avanev veekindel riba siseneda vette.

2: professionaalne veekindel: professionaalne veekindel saab jagada kahte liiki:

A: protsessis ja materjalides on veekindel tase kõige kõrgemate nõuete jaoks, sellised veekindlad kotid, millel on rohkem materjali 500D-1000D kausta või TPU komposiitmaterjali jaoks, kõrge sagedusega pingega kuumtöödeldud protsess, nii et kaks materjali on sujuvalt integreeritud, koos läbipaistva läbipaistev 15CM läbipaistev läbipaistev materjal kolme kolmekordse väliskeskkonna tugevdamiseks, nii et see töötlemine oleks tõesti veekindel, (täispuhutavat võib kasutada elutsüklina).

B: sukeldumine veekindel: turul on telefon või kaamera veekindel kott, veekindel 10 meetrit sügavam, veekindel veekübar võib ulatuda 10 meetri sügavusele - 20 meetrit allavoolu.

2 viitab sisemistele veekindlatele suusakätetele, tavaliselt TPU või hipora ja muude veekindlate hingavate materjalide abil.

Nüüd veekindlad kotid üha populaarsemaks, ratsutamine, ronimine, ujumine, sukeldumine, kuumvedrud ja nii edasi. Kuid mõnikord ei selgita müüja seda, kuidas veekindlate kottide kasutamine, eriti pärast esmakordset veekindla koti ostmist, on esimene katse. Selle katse jaoks viite kirjeldus. Me peame meeles pidama, et esimene test ja seejärel kasutada

Esiteks pane paberrätik veekindlasse kotti

Teiseks, veekindla koti ülaosas olev tihend, kinnitatud kinnitatud. See koht peab olema ohutu ja veekindel.

Kolmandaks, tagamaks, et pärast kinnitamist, basseini (basseini, ämber jne), kui aeg võib olla oma surve, või leida midagi veekoti survet veele.

Neljandaks, umbes 5-10 minutit vees, võtke veekindel kott välja. Pühkige kuivad põrandapesukiled puhaste kuiva salvrätikutega. Seejärel alustage pandla avamist ja pitsat. Siin pöörake tähelepanu ka ohule, pandlale ja tihendile, milleks on veepiisad puhtaks pühkida või veekindlast kotti kukkuda tilgad vett.

Viiendaks pühitakse vee tilgad puhtaks, eemaldatakse paberrätik. Paberkäterätik ei ole niiske, mis näitab, et veekindel kott pole lekkinud. Vastupidi, peate müüjaga suhtlema, oh.

Märkus: kas see on uus veekindel kott või on seda juba pikka aega kasutatud, on seda kõige parem kasutada enne katset. Säilitusprotsessis võivad olla kriimustused. Kõigi mobiiltelefonide tahvelarvuti turvalisuse tagamiseks testige, mis on vale.