Kodu > Uudised > Sisu

Veekindel kott peaks olema teadlik

Nüüd on veekindel kott üha enam populaarne, ratsutamine, veekindel kott, mägironimine, ujumine, sukeldumine, kuumvedrud jne. Kuid mõnikord ei selgita müüja seda, kuidas kasutatakse veekindlat kotti, eriti kui esimene katsetatav toode on veekindla kott. Veekindel koti jaoks anna viide testile. Peate meeles pidama veekindla koti testi ja taaskasutamist!

Esiteks pane kude veekindlas kotti

Teiseks, tihendage veekindla koti ülaosale pitsat ja kinnitage see tihedalt. Veekindel kott See koht peab olema ohutu, veekindel.

Kolmandaks veenduge, et lukk pannakse basseinile (vesivann, ämber jne), veekindel kotike, kui on aeg survet avaldada või leia midagi veekindla koti sisestamiseks vette.

Neli, umbes 5-10 minutit vees, võtke välja veekindel kott. Kuivatage puhta ja kuiva lapi pind. Seejärel alustage pandla avamist ja pitsat. Samuti pöörake tähelepanu siin Oh, veekindel kott vajutage luku ja tihendage veetilgad ka tahad pühkida puhtaks, muidu tilgad satuvad veekindlast kotti.

Kui vee tilk pühitakse puhtaks, eemaldage paberrätikud. Paberrätik pole niiske, veekindel kott, mis näitab, et veekindel kott ei lekib. Vastupidi, peate suhelda müüja OH-ga.

Veekindel kott või veekindel kott on oluline välitingimustes kasutatav varustus, mis tagab, et vihmasel päeval pole esemeid märjad, isegi kui tagasi vool, triivib, surfamine, veekindel kott, ujumisvõimalused, sobib ka mõni veekindel kott. Niisiis, kuidas valida veekindlast kotti, valides veekindla koti peaks tähelepanu pöörama sellele, milline koht?

1. Veekindel koti põhifunktsioon on veekindel

Nüüd on osa turust veekindlast pakendist, veekindel pakendi toimivus on väga halb, veekindel kott veidi niiske raske või vihm on palju asju kotis on märg, nii et valida veekindel kott, kui peate valima hea veekindel pakendi täituvus, muidugi Veekindel kott saab pesa kiht vihmakindel kate.

2. Veekindla koti eemaldamise funktsioon

Valige veekindel kott Kui peate valima kriimustuskindla, libisemiskindla veekindla koti; kui kõnnite õues, on paratamatult jalutada koos puude lopsakaga, veekindel kott, mida umbrohukad filiaalid ripuvad kotti, on kindlad asjad või kandke koti seinale ja ülejäänud puuvillale, kui ma hõõruda. Kui veekindla koti kvaliteet ei ole hea, veekindel kott on kerge puruneda, siis ei jää teie reisi asjad puutumata.

3. Veekindla pakendi kaitsevahendid

Valige veekindel kott Kui peate valima pisarakindla veekindla koti; Kui reisite õues, on meil kindlasti veel mõned telgid, toiduvalmistamisriistad jms, pakitud seljakotti, veekindel kott, nii et kui ostate pakendi kvaliteeti, ei ole hea, koormatud pool, liiga pisar, veekindel kott või jalutuskäigu ajal kehamõõduga, pakendikorpus ei kannata kotti olulist rebenemist, on küünla väärt.

Nüüd kasutatakse enamikku veekindlast kotast TPU lamineerimisriidest või PVC võrgusilma riidest, veekindel kott, mis on professionaalsed veekindlad kangad. TPU lamineerimine kangas Kuna tegemist on TPU kihiga, keskel on nailon, teine kiht on TPU kattekiht, seega on selle kvaliteet väga hea, kriimustus, pühkimine! ja PVC kangas Võrkkangas, Veekindel kott on kahekihiline TPU, keskele on kaustade võrgusilm, väga vastupidav pisaravile, veekindel kott, kriimustus, korrosioonikindlus. Võrdluseks on viimane sobilikum ronimiseks ja uurimiseks. Veekindel kott See on mitu korda parem kui tavaline veekindel kott.