Kodu > Uudised > Sisu

Veekindel kott Test

Aug 22, 2017

Nüüd veekindel kotid üha populaarsemaks, Ratsutamine, ronimine, ujumine, Sukeldumine, Kuumaveeallikad ja nii edasi. Kuid mõnikord müüja ei selgita, kuidas veekindlad kotid, eriti pärast esimene asi osta veekindel kott on esimene katse. See üks viide kirjeldust katses. Peame meeles pidama, et esimene katse ja siis kasutada! Ning selle

Esiteks pane paber veekindel kott.

Teiseks, seal peal veekindel kott pinguta, Kinnita kinnitatud. See koht peab olema ohutu, veekindel siin.

Kolmandaks, tagamaks, et pärast kinnitamine bassein (valgala, kopp jne), kui aeg saab oma rõhk, või leida midagi vee kott rõhk vette.

Neljandaks, pärast umbes 5-10 minutit vees, veekindel kott välja võtta. Pühkige kuiva pinna purgis puhta ja kuiva lappi. Seejärel käivitage eeskirja ja pitsat. Siin ka pöörama tähelepanu Oh, luku ja seal vee tilgad on pühkida puhta või tilga veega jagunevad veekindel kott.

Viiendaks, vee tilgad puhtaks pühkida, eemaldage paber. Paber ei ole märg, mis näitab, et veekindel kott on lekkinud. Vastupidi, pead ühendust müüjaga Oh.

Ettevaatusabinõud:

Kas see on uus veekindel kott või on kasutatud pikka aega, on kõige parem kasutada enne katset. Sest säilitamise protsessi võib esineda kriimustusi. Test kõigi mobiiltelefoni tablett turvalisuse, mis on valesti.