Kodu > Uudised > Sisu

Veekindel kott katse järgmiselt.

Nüüd veekindel kotid üha populaarsemaks, Ratsutamine, ronimine, ujumine, Sukeldumine, Kuumaveeallikad ja nii edasi. Kuid mõnikord müüja ei selgita, kuidas veekindlad kotid, eriti pärast esimene asi osta veekindel kott on esimene katse. See üks viide kirjeldust katses. Peame meeles pidama, et esimene katse ja siis kasutada! Ning selle

Test järgmiselt.

Esiteks pane paber veekindel kott

Teiseks peal veekindel kott, mis on kinnitatud pitseriga kinnitatud. See koht peab olema ohutu, veekindel siin.

Kolmandaks, tagamaks, et pärast kinnitamine bassein (valgala, kopp jne), kui aeg saab oma rõhk, või leida midagi vee survet veekindel kott.

Neljandaks, pärast umbes 5-10 minutit vees, veekindel kott välja võtta. Pühkige kuiva pinna purgis puhta ja kuiva lappi. Seejärel käivitage eeskirja ja pitsat. Siin ka pöörama tähelepanu Oh, luku ja seal vee tilgad on pühkida puhta või tilga veega jagunevad veekindel kott.

Viiendaks, vee tilgad puhtaks pühkida, eemaldage paber. Paber ei ole märg, mis näitab, et veekindel kott on lekkinud. Vastupidi, pead ühendust müüjaga, oh.

Toru on uus veekindel kott või on kasutatud pikka aega, see on kõige parem kasutada enne katset. Sest säilitamise protsessi võib esineda kriimustusi. Test kõigi mobiiltelefoni tablett turvalisuse, mis on valesti.

Veekindel tegeleda muu, väljas turismi, Sukeldumine esmatarbevahenditelt. Kott on valmistatud veekindlast materjalist ja on valmistatud vett tõrjuv auto õmblusmaterjalid. Veega seotud tegevusi ja vabaõhuürituste protsessi, saab panna kaubad veekindel kott tagamaks, et kaupade kuiv.

Omadused:

Kott on veekindlast materjalist ja tasku on mehaaniline tihend. Päris veekindel pakett, materjalitehnoloogia ja veekindel tingimustel sõltumata sellest, kas see on veekindel.

Tegemine

1: üldist veekindel: Üldine veekindel mõju õmblemise protsessi õmblusnõela veekindel kangas ja seejärel veekindel ribad sobivad nõela auk ei pääse vesi.

2: professionaalne veekindel: professionaalne veekindel võib jaotada kahte liiki:

A: in protsessi ja materjalid on veekindel tase kõrgeim nõuetele, need veekindlad kotid väljas Drift rohkem materjale 500D - 1000D kausta või TPÜ Komposiitmaterjal, töödelda kõrgsagedusliku pinge kuum sula, nii et kaks materjali sujuvalt vormis, ning läbipaistev läbipaistev 15CM läbipaistev materjal tugevdada suudmest, väljaspool kolme kordne, kolme korda, nii et ravi oli võimeline tõesti veekindel, (täispuhutavad kasutamist kuna elu POI).

B: Sukeldumine veekindel: turg seal on telefon või kaamera veekindel kott, veekindel 10 meetrit, veekindel jope veetase võib ulatuda 10 m-20 m veealuse sügavusel.

2 viitab Suuskade kindad üle vee sees, üldiselt TPÜ või hipora ja veekindel hingav materjal, mida teha.