Kodu > Uudised > Sisu

Veekindel kott Kuivatuse aste

Oct 11, 2017

Kui me läheme välja mängima, sageli mõnede mobiiltelefonide ja mõned vajalikud vajadused kehas. Sellegipoolest on mängimisel väga mugav. Näiteks peame mängima vees, veekindlates kotis ujumas ja mõnes veespordis, neid esemeid kannab märjaks olemise oht. Seega on veekindel kott. Me teame ainult, et veekindlad kotid võivad olla veekindlad, muud teavet, ma arvan, et keegi ei peaks seda tegelikult aru saama.

Vastavalt sõna otseses tähenduses, veekindel kott saame selgelt teada oma määratlust, on veekindel kott. Seda kasutatakse tavaliselt mõnes meie väärisesemete kaitsmiseks veekogudes, välitingimustes või sukeldumisel. Nende tegevuste käigus võime kandma esemeid koos teiega, aga ka selle kuivuse tagamiseks.

Enamik veekindlatest kotidest on peaaegu ühesuguse kuju, kasutatav materjal on peaaegu sama. Näiteks kasti kott kasutab veekindlat materjali, veekindel kott tasku mehaanilise tihendi kasutamist. Nii et saavutada roll veekindel.

1, üldine veekindel: veekindla tehnoloogia üldine kasutamine on nõela ja niidi kasutamine tehnoloogia on veekindel lapiga õmblusniit ja seejärel kasutage veekindlat liimi õmblustega määrimine, et tagada üldine mõju veega saab saavutatud.

2, professionaalne veekindel: professionaalne veekindel saab jagada kaheks järgmisteks protsessideks.

Esimene, kuna protsessi või materjali nõuded on väga kõrged, peavad nad saavutama veekindla taseme. Seetõttu kasutatakse seda veekindlat kotti peamiselt välistingimustes, mis triivivad rohkem vett, veekindel koti kõrge nõudlus veekindlate kotidena. Nende kvaliteetsete toorainete (tavaliselt neist 500D-1000D ja TPU komposiit) kasutamine, kõrgsurve kuuma sulatamine, mõni materjalikogumismaterjal koos keskmisega ei näita lünki. Selleks, et tugevdada veekindlat, aga ka taskus välja ca 15 cm paksust materjali. Kogu koti toodetud, st sees ja väljaspool kolme, et saavutada rolli tõeline super veekindel. Veekindel kott Kui oskusi saada, saab neid materjale gaasikütusena kasutada elusõnaks.

Teine, sukeldumine veekindel, võrreldes esimesega, see veekindel kott veekindel funktsioon on samm lähemale, tavaliselt 10-meetrit vette lööma, põhimõtteliselt ei ole probleeme. Seda veekindlat kotti kasutatakse peamiselt veealuseks fotograafiaks (fotoseadmete kaitse). Veekindel kott See veekindel kott tootmises, selle toormaterjalid jõuda sukelduda taset (mõned sukeldumisvarustus, veekindel materjal on järjepidev, protsess on ka viide sukeldumisvarustuse protsessi). Veekindla kott tõeliselt tõrgeteta lähenemine, mis tagab 10-20 meetri vee allapoole, ei esine vee vallandumise olukorda.

Inimeste elatustaseme pideva täiustamise eesmärgil on ka elukvaliteet olnud suur taotlus. Pühade ajal otsustavad paljud mängijad mängida. Viimastel aastatel on paljud turistide saareriigid paljud inimesed, mõned veespordialad on hästi vastu võetud. Sest see on veekogu liikumine, tahad kaupu kanda raskemateks. Veekindel kott Nii veekindlate kottide tekkimine lahendab selle segaduse oluliselt. Veekindlad kotid, mis tagavad, et meie esemed ei lase veega leotada, kuivada. Tulevikus, see vorm veespordi üha rohkem ja veekindel koti turg ei vähene. Et olla kindel, veekindlad kotid tulevikuväljavaateid tulevikku piiramatu.