Kodu > Uudised > Sisu

Veekindel kott veekindel mõju

Pane paber veekindel kott, seal suus ja asetatakse veega. Veekindel kott pärast 3 tundi keelekümblus, paber kott ei ole märg, veekindel kott, kuid see ei tähenda, et kaks mobiiltelefoni veekindel kott on tõesti "lollikindel". "Mõned veekindlad kotid staatiline ilma veeta, kuid tugev mõju ja vee surve puhul võib ilmneda juhul, kui seal lahti, tulemuseks on vee." Nii meelde kasutada raske kaalu hoida mobiiltelefoni veekindel kott, ja jälgida olukorda, 2 tundi või nii, et vaadake uuesti, siis vette paberrätikud on märjad, test on rohkem kindlustus.

Esimene asi, mida öelda on, et mobiiltelefoni veekindel kott ei ole 100% veekindel. Veekindel kott veekindel mõju on piiratud, samal ajal kajastus keskkonna tootes võivad mängida rolli. Tavaline veekindel kott on ainult lihtsa veekindel varustuse ja ei ole võimalik saavutada professionaalne tehniliste standardite, veekindel kott vee surve, temperatuur, kaua leotamiseks ja muud tegurid mõjutavad veekindel mõju. Veesurve on liiga suur (nt Sukeldumine, vee tormasid vetes), temperatuur tõuseb üle teatud piiri (näiteks veevannile, sisaldades või vee temperatuur on liiga madal keskkond), veekindel kott (nagu vesi) erinevus ja muud tingimused paneb vee, või isegi halvenenud. Mõned veekindlad kotid saab vältida vee pritsimise või vee pritsimise ja saab ei olla üleni vees pikka aega. Tarbijatele tuleb hoolikalt lugeda juhiseid mõista, kasutada vastavalt oma vajadustele osta, kasuta, tugineda isiklik kogemus.

Enne kasutamist kontrollida veekindel kott ise, ei ole kahju, lõhenemist, veekindel kott materjali kõvenemine ja luude seisund; Pärast mobiiltelefoni kott peaks olema võimalikult suurel määral väljatõmbe õhu vältimiseks surve keskkonnale kotis sees tihendus ribad plahvatuse; Hoolikalt kontrollida tihendus Baar tihendus seisukorda, teha vajalikud pigistustunne test, veekindel kott ja pay tähelepanu keskkonnaga ladustamine pärast kasutamist. Kasuta pikka aega ladustamise veekindel kott materjali vananemist.

Veekindel kott ka tähelepanu kaupade mõistmisel, on osta. Natatorium, veekeskus, kuumaveeallikad ringi kauplustes on veekindel kott müük valiku parim valik seal rohkem kui veekindel kott füüsilise poes osta välimus hea veekindel kott, logo, kasutamiseks juhiseid, paksus sertifitseerimise jne, et vältida võltsitud toodete ostmisel.