Kodu > Uudised > Sisu

Veekindel kott, kas kliirensi kvaliteet

Viimastel aastatel on mobiiltelefone üha populaarsem, üha laialdasemalt kasutatav, kuna enamik inimesi elus ei saa ilma mobiiltelefonideta, mobiiltelefoni veekindel kott ka tekkis. Mobiiltelefonide veekindel kott avatel on keerukas pitsat, meie arvates võib takistada vee infiltratsiooni, mängib rolli telefoni kaitsmisel. Ja populaarne veekindel kott turul enamasti odavad, nii et meelitada palju tarbijaid, siis need veekindlad kotid ei ole tegelikult kasulik? Tavaliselt võivad meie mobiiltelefoni veekindlad kotid mängida kaitsvat rolli, kuid võti on näha, kas kasutate seda? Ja see sõltub teie veekindlate kottide valikust

Esiteks pöörake tähelepanu ajakasutusele

Kõigil toodetel on kõige sobivam ajakasutus, see tähendab, et me tavaliselt ütleme "säilivusaeg". Paljud tooted on rohkem kui selle "säilivusaeg" halb, mõju on oluliselt vähendatud. Nii et me kasutame telefoni veekindel koti tuleb tähelepanu pöörata, et ei oleks liiga sagedane kasutamine, on kõige parem korrapärane asendamine, et vältida veekindel kott liiga pikk ja metamorphic ja nii edasi.

Teiseks valmistada ette enne kasutamist

Kui kasutate veekindlat kotti, siis kõigepealt ärge kiirustage selle kallist mobiiltelefoni sisse, peate kõigepealt kasutama veekindla kotiga täidetud kuivpaberi rätikut ja pange seejärel nupp sisemusse veetavasse ämbrisse, oodates veekindla kott veekindel katseaeg. Kui te lõpuks leiad, et paberrätik pole niiske, et veekindlat kotti saab usaldada, saab see telefon selle kindlalt kinni panna. Kui leiate vähese veekindluse tõestamiseks märgatavaid paberrätikute jälgi, ei saa te sel korral telefoni pisut panna.

Kolmandaks vali kvaliteetne mobiiltelefoni veekindel kott

Loomulikult on kõige kriitilisem või veekindel kott valik, vaid valik kvaliteetseid tooteid meie mobiiltelefoni eskort parimaks.

Saame vastavalt oma vajadustele osta. Ostu ajal peaksime ostma vastavalt teie vajadustele, selgesti ujuma, sukelduma või muul põhjusel. Igapäevane veekindel funktsioon Enamik veekindlaid kotisid on võimalik täita, kuid kui soovite pikka aega sukelduda, kui suurte tegevuste rõhk peaks valima kõrgema veekindla koti.